Rewolucja w sprzedaży odzieży używanej?

5442-587-ico-wu.jpg

Sklepy online z roku na rok zwiększają swoją dominację na rynku. Z pewnością nie będą w stanie wyprzeć salonów stacjonarnych, ale już w tej chwili są ich uzupełnieniem. Pytanie tylko, czy takie rozwiązanie sprawdzi się w każdej branży?

Jeżeli nie masz pomysłu na biznes to… załóż e-ciucholand! To stwierdzenie bynajmniej nie jest żartem. Odzież używaną również można sprzedawać przez Internet. I to ze sporym zyskiem. Zastanówmy się nad tym przez chwilę. Lumpeks online jest dużo tańszy w utrzymaniu. Przede wszystkim ze względu na brak konieczności wynajmowania powierzchni pod sklep. Oczywiście będzie nam potrzebny mały magazyn na zamówioną odzież, ale równie dobrze taką powierzchnię można zaaranżować w domu. Zarządzanie całym sklepem internetowym również nie powinno sprawić nam problemu. Pytanie tylko czy znajdą się Klienci chętni na skorzystanie z naszej oferty? Z pewnością tak!

Pamiętajmy, że odzież używana online będzie tańsza od tej sprzedawanej w stacjonarnych lumpeksach. A to z kolei stanie się swoistym lepem na Klientów. Proponując atrakcyjne ceny oraz wygodę zakupów z pewnością nakłonimy Klientów do skorzystania z naszej oferty.

Sklep online z odzieżą używaną to całkiem dobry pomysł na biznes. Z pewnością rynek nie jest jeszcze nasycony tego typu platformami. A to oznacza, że warto spróbować swoich sił właśnie w tej branży. Wraz z rozwojem interesu można nawet pokusić się o otwarcie sklepu stacjonarnego. Niemniej jednak bazowanie tylko na sprzedaży online również może przynieść nam sukces.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *