Nowość na polskim rynku

muscle-car-461810_1920

Ostatnio coraz większą popularnością cieszy się auto- detailing. Jest to proces mający na celu uzyskanie znaczącej poprawy wizualnej pojazdu- zarówno samochodów, jak i motocykli, quadów, łodzi a nawet helikopterów. Obejmuje on bardzo wiele różnych czynności począwszy od dokładnego czyszczenia, polerowania a skończywszy na szczegółowych sprawach jak np. dressing do opon.

Warto tu zaznaczyć, że auto- detailing to znacznie więcej niż zwykłe, acz dokładne mycie pojazdu. Tu używane są profesjonalne kosmetyki samochodowe, dzięki którym w nowych samochodach usuniemy mikrozarysowania transportowe, a następnie zabezpieczymy lakier powłoką z sealantu i wosku, zaś w starych samochodach wykonamy korektę powłoki lakierniczej, wyczyścimy nadkoła, bagażnik oraz wnętrze. To oczywiście nie wszystkie czynności, które można wykonać.

Zaletą tych kosmetyków jest to, że każdy może łatwo nauczyć się za ich pomocą pielęgnować swoje auto. Dzięki temu auto- detailing jest idealną, ciekawą pasją, a ponadto bardzo pożyteczną – dbając o stan wizualny samochodu poprawiamy jednocześnie jego walory użytkowe.

Gdzie znaleźć takie kosmetyki? Nasza firma, jako jedyna na rynku, oferuje Państwu profesjonalne kosmetyki Poorboy’s World, cechujące się przystępną ceną oraz wysoką jakością!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *